Przenośniki modułowe

W tym rodzaju przenośników do transportu produktów używa się taśmy modułowej (dobrze funkcjonuje z produktami z różną masą). W skład budowy wchodzi stal kwasoodporna, aluminium czy też stal czarna malowana proszkowo. W skrócie, najlepszy materiał jaki jest możliwy dobierany jest pod wymogi i zapotrzebowania klienta indywidualnego.

Projektowanie przenośników modułowych

Nasze przenośniki modułowe projektujemy z myślą o indywidualnych potrzebach klienta. Dopasowujemy typ oraz rodzaj taśmy modułowej. Tego rodzaju maszyny znajdują swoje zastosowanie i świetnie się sprawdzają w przemyśle spożywczym ponieważ wykonywane są z aktualnie obowiązującymi normami europejskimi. Na etapie projektu klient ma wybór napędu (przekładnie, motoreduktory czy elektrobębny), typ konstrukcji nośnej.

Budowa, wykonanie przenośników modułowych

Budowa przenośnika modułowego pozwala na transport, przenoszenie różnego rodzaju towarów takich jak np. mięso, ryby, warzywa czy owoce, ale i w branży przemysłowej poradzą sobie z ciężkimi elementami jak np.akcesoria motoryzacyjne. Dostosowujemy daną maszynę pod klienta biorąc pod uwagę charakter produktów które ma przenosić urządzenie, dlatego powierzchnia przenośnika może być zarówno gładka, perforowana, antypoślizgowa czy z wypustkami lub rolkami.
Przewiń do góry