Przenośniki modułowe

W tym rodzaju przenośników do transportu produktów używa się taśmy modułowej (dobrze funkcjonuje z produktami z różną masą i zbliżoną wielkością). W skład budowy wchodzi stal kwasoodporna, aluminium czy też stal czarna malowana proszkowo. W skrócie, najlepszy materiał jaki jest możliwy dobierany jest pod wymogi i zapotrzebowania klienta indywidualnego.

Projektowanie przenośników modułowych

Nasze przenośniki modułowe projektujemy z myślą o indywidualnych potrzebach klienta. Dopasowujemy typ oraz rodzaj taśmy modułowej. Tego rodzaju maszyny znajdują swoje zastosowanie i świetnie się sprawdzają w przemyśle spożywczym ponieważ wykonywane są z aktualnie obowiązującymi normami europejskimi. Na etapie projektu klient ma wybór napędu (przekładnie, motoreduktory czy elektrobębny), typ konstrukcji nośnej.

Budowa i wykonanie przenośników modułowych

Budowa przenośnika modułowego pozwala na transport, przenoszenie różnego rodzaju towarów takich jak np. mięso, ryby, warzywa czy owoce, ale i w branży przemysłowej poradzą sobie z ciężkimi elementami jak np.akcesoria motoryzacyjne. Dostosowujemy daną maszynę pod klienta biorąc pod uwagę charakter produktów które ma przenosić urządzenie, dlatego powierzchnia przenośnika może być zarówno gładka, perforowana, antypoślizgowa czy z wypustkami lub rolkami.

Realizacje

Przewiń do góry