Projektowanie i Budowa Maszyn

Maszyny, urządzenia i kompleksowo linie technologiczne projektujemy, budujemy, transportujemy do klienta, montujemy, uruchamiamy i szkolimy przyszłe kadry które będą na nich pracować.

Specjalizujemy się w produkcji maszyn pod indywidualne zapotrzebowania klienta. Charakter działalności klienta ma wpływ na zlecenie, ponieważ chcemy zoptymalizować produkt końcowy tak aby był najbardziej wydajny jak to tylko możliwe. Po wstępnej analizie jaką wykonujemy prezentujemy klientowi koncepcję rozwiązania, projekt wstępny, na podstawie którego będziemy tworzyć daną maszynę. Dopracowujemy projekt konsultując się z klientem i w dalszym etapie przechodzimy do całościowej realizacji zamówienia poprzez wyprodukowanie, dostawę, montaż i przeszkolenie Klienta. Nasza firma wspiera automatyzację procesów zachodzących na liniach produkcyjnych. 

Co oferujemy?

Firma również pełną pomoc techniczną od uruchomienia maszyny poprzez szkolenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zdobyte doświadczenie naszej kadry konstrukcyjno-produkcyjnej pozwala na produkcję prostych urządzeń jak również zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych. Cenimy sobie współpracę z naszymi klientami.

image-from-rawpixel-id-83704-jpeg.jpg

Nasze realizacje

Przewiń do góry